GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI

Sivas 2019 sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Sivas 2019 tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Sivas 2019, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Sivas 2019, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
. Uygulamalar üzerinden bildirimler göndermek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili personellerimiz ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Sivas 2019, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Sivas 2019 tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Sivas 2019, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Sivas 2019'un, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Sivas 2019 Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@sivas2019.com'a başvurunuz. Sivas 2019 bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.